Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

POSm для HoReCa

Підставки з оргскла, пластику, акрилу, дерева, композитних матеріалів під різний реалізований товар, будь то стільниковий телефон, взуття, біжутерія, або для меню і буклетів.

Менюхолдер - це підставка настільного типу. Такий холдер застосовується для інформування клієнтів будь-якого закладу про послуги, що надаються і про вартість цих послуг. Сучасні холдери (менюхолдери) можуть виконуватися в стандартній формі, окрім того, завжди можна замовити холдер і за індивідуальним проектом.
У нашій компанії ви можете зробити замовлення холдеров будь-якої конфігурації - звичайні холдери, холдери з всілякими логотипами та зображеннями, оригінальні менюхолдери, спеціальні холдери зі світловими ефектами.

Тримачі цінника з прозорого пластика різних розмірів і дизайну.

Шелфтокери в перекладі з англійської означає «полка, яка говорить».
Шелфтокери у великих магазинах дозволяють клієнтам орієнтуватися серед безлічі різних торгових брендів. У невеликих торгових точках клієнти отримує від шелфтокеров всю необхідну інформацію про товар, в тому числі і його ціною. Вони мотивують, привертають людини до здійснення покупки.

Шелфтокер має вигляд прямокутника з картону або пластику. Зі зворотного боку нанесена смужка скотча для кріплення його на вітрині або полиці, на вітринах складної конструкції застосовуються спеціальні кріплення або струбцини. На лицьову площину шелфтокера як правило наноситься повнокольоровий або трафаретний друк.

Особливо ефективні шелфтокери зі світлодіодним підсвічуванням, тут можливі різні варіанти виконання, а також застосування динамічного підсвічування, в торговому залі вони виділяються дуже ефектно і максимально залучають покупця.