Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Mокапи, муляжі, об'ємні фігур, бутафорія

Муляжі і макети - надійні інструменти для проведення презентацій!

Будь-якому професіоналу достатньо одного уважного погляду на креслення для подання зовнішнього вигляду об'єкта, планованого до створення. Однак людям, нетямущим в мистецтві проектування, часом важко вгадати його серед хитросплетінь плану. Але ж часом мова йде про такі серйозні соціально значущих господарських об'єктах, як житловий квартал, фабрика, залізна дорога або просто якесь технічно складний виріб.

Прокинути місток порозуміння між професіоналом-проектувальником і його аудиторією з числа замовників допоможе муляж або його «зведений брат» - макет! За допомогою цих нехитрих, але вимагають високого професіоналізму в виготовленні інструментів візуалізація дітища пройде якнайкраще. Тому, якщо є необхідність повноцінно поглянути на замовлений об'єкт, зменшений до легкотравних розмірів, виникає потреба у виготовленні макета.

Ці рекламні вироби, так, же, як і виготовлення муляжів, є одним з провідних напрямків у виробничій діяльності нашої компанії. Наш профіль - це об'ємні фігури будь-якого формату. Ось чому, коли потрібно, наприклад, макет для виставки, наші фахівці докладуть максимум зусиль, щоб представити проект у всій своїй презентабельності. Для цього, зрозуміло, від клієнта вимагається точне і детальне технічне завдання. Відповідно, виготовлення макетів починається зі складання такого завдання.

Те ж саме, до речі, ми вимагаємо від наших замовників і в інших випадках, наприклад, коли в якості замовлення виступають виставкові стенди. І це зрозуміло, оскільки кінцевий результат, на який замовника і виробника націлює створення макетів, повинен влаштувати обидві сторони. Тут важливий будь-який нюанс, чи йде мова про ступінь деталізації елементів, колірній гамі або необхідності допоміжних деталей у вигляді підставки або ковпака.

Взагалі треба сказати, що виготовлення об'ємних фігур тим і характерно, що масштаб майбутнього макета повинен увібрати в себе кожну тонкість і кожну дрібницю. Ось чому, коли має бути створення макетів, ми пропонуємо замовнику, щоб в розпорядженні наших фахівців виявилася вся необхідна документація. А це - цілий пакет паперів. Він включає в себе інформацію, починаючи від генерального і ситуаційного планів, фотографій і докладної топографічної карти місцевості розташування майбутнього об'єкта. Сюди ж входять відомості поетапного плану, всіляких ескізів і закінчується цей вражаючий перелік колірним рішенням. Зате в разі надання всіх необхідних документів наша макетна майстерня стане тим генеральним штабом, де народжується переможний план успішного проведення ефектною презентації. Таким чином, все що проводиться спільно з замовником макетування буде приречене на безсумнівний успіх!

Крім макетів і муляжів, наша компанія приймає замовлення, в яких об'ємна реклама носить зворотний характер збільшення масштабів виробів, що виготовляються. Тобто, на відміну від описаних вище випадків, ми також швидко і якісно виготовляємо екстендери і інші інструменти бутафорії, які в даний час широко використовуються в рекламному бізнесі. У нашій практиці виготовлення бутафорії, як і всіх інших рекламних продуктів, відбувається на власній виробничій базі. При цьому, наприклад, виготовлення декорацій проводиться з використанням сучасних матеріалів, на новітньому обладнанні, якому під силу виконання замовлення будь-якої складності.

Як матеріал для виробництва використовуються різні ливарні двокомпонентні і багатокомпонентні системи, метал, композити, дерево.

Наша компанія володіє технологіями та обладнанням для виготовлення об'ємних фігур будь-яких форм і розмірів.