Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Вивіски. Виготовлення вивіски в Києві

Вдала рекламна вивіска - успішне обличчя Вашого бізнесу!

Якщо Ви зайшли на цю сторінку, то це означає, що Вас цікавлять вивіски, і, зокрема, вивіски рекламні. Можна сказати, що Ви виявилися саме там, де Вам допоможуть в максимальному просуванні Вашого бренду, і Ваш бізнес стане більш ефективним і прибутковим!

Один з основних профілів нашої компанії - це виготовлення рекламних та фасадних вивісок різних розмірів, форм і типів по будь-яких побажань наших клієнтів і на будь-який, навіть самий вибагливий, смак! І, треба сказати, наші клієнти завжди залишаються задоволені результатами співпраці з нами. Свідченням тому - численні рекламні вивіски нашого виготовлення, що прикрашають фасади будівель міста. Тут представлені далеко не всі фото вивісок виробництва «Про-Арт».

Вивіски (тип, метеріал) Ціна, грн./м.кв
БАНЕРНАЯ, сольвент печать (без эскиза) 350 - 380
БАНЕРНАЯ, ультрафиолетовая печать (без эскиза) 490 - 550
ПЛАСТИК ПВХ (3 мм) 750 - 800
ПЛАСТИК ПВХ (4 мм) 870 - 900
АКРИЛ 1900
АКРИЛ ПРОЗРАЧНЫЙ (2 мм) 1990
АКРИЛ ПРОЗРАЧНЫЙ (3 мм) 2200
АКРИЛ ЦВЕТНОЙ (3 мм) договорная
ПОЛИКАРБОНАТ ПРОЗРАЧНЫЙ (2 мм) 2900
ПОЛИКАРБОНАТ ЛИТОЙ (3 мм) 4200
КОМПОЗИТ 1800
Вывеска с накладными элементами договорная
Полноцветная печать по пластику (до 1 м.кв.) 700

Наш профіль - виготовлення вивісок в Києві, в цій справі ми маємо великий досвід і злагоджену команду висококваліфікованих фахівців. Ми зробимо все для того, щоб виготовлені нашою компанією вивіска зробила Ваш бізнес легко впізнаваним серед безлічі інших підприємств міста. Адже будь-яка фасадна вивіска, що красується на будівлі, є особою тієї чи іншої компанії, по ній потенційний клієнт отримує свої перші враження про фірму. Тому виготовлення вивісок, яким займається наша компанія - це процес, з одного боку, творчий, а з іншого боку вимагає від наших фахівців досконального знання основ маркетингу. Будь-яка зовнішня вивіска, якщо за її створення взявся професіонал своєї справи, може стати додатковим стимулом для розвитку бізнесу. Непрофесійно виготовлена ​​вивіска, навпаки, зменшити результат, на який працює великий дружний колектив.

Один із секретів такого успіху - в тому, що вся наша продукція виготовляється на власній виробничій базі. Тому ми можемо виготовити вивіски в Києві з будь-якого проекту, який пропонує нам замовник!

Можна сказати, що наше виготовлення рекламних вивісок - це внесок в розвиток національної економіки. Причому робимо ми це, в тому числі, використовуючи і всіляко реалізуючи в своєму бізнесі ідеї, які вже принесли успіх своєї ефективністю в інших країнах. Наприклад, один із напрямів нашої роботи - це виготовлення світних вивісок, які називаються лайтбокс або світлові короби, які також є досить ефективними різновидами зовнішньої реклами для будь-якого підприємства сфери бізнесу.

Якщо в нашу компанію прийшов клієнт (а судячи з того, що Ви перебуваєте на цій сторінці, то також є нашим потенційним клієнтом!), То він може бути впевнений: тут він знайде рекламні вивіски на замовлення в будь-якому форматі, з будь-якого матеріалу і для будь-якого виду бізнесу! При цьому виготовлення вивіски не займе багато часу, оскільки ми працюємо на власній виробничій базі, використовуючи при цьому найсучасніші технології і новітні матеріали. Таким чином, можна сказати, що рекламна вивіска, замовлена ​​в нашій компанії, буде сучасним обличчям Вашого бізнесу на фасаді нашого улюбленого міста! Якщо це вивіска на магазин, то наші висококваліфіковані дизайнери допоможуть Вам підібрати такий формат для неї, що потік покупців відразу збільшиться. Це можуть бути будь-які ефективні технології, успішно зарекомендували себе у світовій практиці. Всілякі об'ємні вивіски, які не залишають погляд потенційного покупця байдужим, різні світлові вивіски, які будуть ефектно виглядати в нічний час доби або вивіска офісу, що створює фірмі представницький вигляд - способів просування бізнесу існує безліч. І ми зуміємо використати для виготовлення Вашої вивіски всі наявні у нас засоби!

Ціна вивіски залежить від безлічі факторів, зв'язавшись з нами зручним способом можна ознайомитися з нашими розцінками і переконатися в тому, наскільки вони демократичні і доступні. Зазвичай вартість виготовлення вивіски включає в себе кілька основних позицій, з кожною з яких Вас ознайомлять наші фахівці.