Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Рекламні стенди, промо стійки. Виготовлення стенду для виставки в Києві

Виставкові та промо стенди - ефективні інструменти для залучення уваги!

Допомагаючи успішно просуватися в бурхливому океані бізнесу, виставковий стенд є прекрасним інструментом, який відображає продукцію або послуги Вашої фірми візуально! Їх основні переваги, так само, як ті, що поєднують в собі виставкові вітрини - привернути увагу максимальної кількості учасників виставки, серед яких напевно виявляться потенційні клієнти і партнери. Головною умовою для досягнення такого результату є органічне поєднання оригінальності, яскравості і інформативності, якими виставковий стенд повинен володіти повною мірою.

Наша компанія має великий досвід в цій справі, виставкові стенди на замовлення - одне з цільових напрямків нашої діяльності. Ми пропонуємо нашим клієнтам ексклюзивні, оригінальні стенди на виставках і промо стенди різних варіантів. У їх числі, крім зазначених раніше ексклюзивних, ми можемо порадувати своїх замовників двоповерховими і модельними стендами, а також іншими варіаціями експозиційних виробів. Нижче представлені фото виготовлених нами рекламних конструкцій.

У нашому варіанті виготовлення виставкових стендів відрізняється від інших тим, що цю та всю іншу рекламну продукцію, в тому числі і вивіски, ми виготовляємо на власній виробничій базі. А це означає, що, замовляючи у нас виставковий стенд, Ви можете розраховувати на самі мінімальні терміни їх виготовлення. Ми беремо найсучасніші матеріали для виставкових конструкцій, забезпечуючи їм, таким чином, максимально високу якість. Готуючи оформлення виставкових стендів, наші дизайнери оперативно погоджують з клієнтами все висловлювані ними побажання. Крім того, якщо це стенд для виставки, яка відбудеться найближчим часом, наші фахівці можуть самостійно розробити плани по їх розміщенню, швидко і якісно змонтують їх, а клієнтові залишиться тільки погоджувати всі їх дії. Ці виставкові стенди в Україні є одними з найбільш якісних продуктів, вироблених самостійно, а компанія «Про-Арт» - надійним і професійним партнером для просування Вашого бізнесу. Крім усього іншого, вартість нашої продукції максимально доступна.

Наші презентаційні конструкції - це і промо стенди або промо стійки, успішно застосовуються в процесі проведення різних рекламних промо акцій. У своєму стандартному вигляді промо стійка являє собою невелику конструкцію, що включає в себе пластикову або дерев'яну стільницю, тумбу і виносної фриз (на ньому зазвичай розміщена вся необхідна інформація) і внутрішню полицю, на якій розміщується рекламована продукція. Рекламна стійка, пропонована клієнтам нашою компанією, включає в себе напівкруглий і прямокутний варіанти, а також промо стійку зі скошеними кутами, варіанти, що мають округлений верхній топер, фігурний верхній топер і, зрозуміло, варіанти, запропоновані замовником.

У числі пріоритетів, що виготовляються на нашій виробничій базі з сучасних матеріалів також - виставкові стелажі. Популярні також мобільні виставкові стенди, які максимально підходять для участі у виставках-ярмарках. Нашими висококваліфікованими фахівцями проводиться розробка виставкових стендів - як за наявними у творчій базі компанії варіантів, так і за оригінальними дизайнам, а також за проектами, розробленими за ідеями і пропозиціями, висловленими клієнтами. Будь-дизайн виставкових стендів - це процес, що вимагає синтезу творчості і знань в області маркетингу. Оформлення виставкових та інформаційних рекламних стендів включає в себе окремі елементи, такі як: лайтбокс, об'ємні букви і логоп, вивіску, акрилайт, дотолнітельно можуть бути виготовлені об'ємний макет або муляж рекламованої продукції, - по суті це тандем рекламних конструкцій. Кожен інформаційний стенд нашої компанії - це сучасний інструмент для підвищення ефективності просування продуктів наших клієнтів. Виготовлені нами стенди для виставки по праву вважаються кращими на всіх проведених профільних заходах!