Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Об'ємні букви, знаки, логотипи

Об'ємні букви, знаки, логотипи - інструменти, перевірені часом!

У широкому арсеналі інструментів рекламного впливу на потенційного споживача об'ємні букви залишаються найвірнішим і перевіреним засобом! У сучасних умовах виробництва виготовлення об'ємних літер зазнало значних змін. Тепер вже минули ті часи, коли світлові об'ємні букви відливалися з металу, вирізалися з дерева або висікалися з каменю. На зміну цим технологіям прийшов час, коли на озброєння беруться нові, сучасні інструменти, наприклад, об'ємні букви з пінопласту, а також світлові короби (лайтбокси) та інші, не менш ефективні вивіски.

Наша компанія має великий досвід, досвідченим персоналом а також за необхідне устаткування для виробництва об'ємних елементів будь-якої складності і розмірів. На ціну виробу а також терміни виготовлення впливають складність вироби, вартість матеріалів, технологія обробки наявність або відсутність підсвічування, інші чинники. Тут представлені фото зразків об'ємних знаків, логотипів, тривимірних написів.

Бувки Ціна, грн. / см.пог.
ПЛАСТИК ПВХ 3ММ (внутренная подсветка светодиодами) 56
Плоскорельефные с акрила 45
Плоскорельефные с внешней подсветкой светодиодами 53
Объемные без подсветки с ПВХ 48
Объемные с внетренней подсветкой (50 см) 1900 шт.
Светодиоды (закрытая полоса, длина 1000 мм) 250

Ми розвиваємо форми роботи маркетингової і дизайнерської служб компанії, а також виробничої бази. Тому об'ємні букви, знаки і логотипи, так само, як і об'ємні фігури (макети, муляжі) виготовляються для наших клієнтів на власній виробничій основі. Тим більше, що нові технології, взяті нами на озброєння, дозволяють робити красиві об'ємні букви простішими і дешевшими способами, причому аж ніяк не на шкоду якості. Різні сплави, пластик і навіть скло використовуються нами на виготовлення об'ємних світлових букв, причому ми не забуваємо використовувати весь спектр традиційних матеріалів, включаючи натуральні і штучні камені і деревину. Не випадково, тому вивіски об'ємні літери продовжують ефективно працювати, виконуючи своє головне призначення.

Їх завжди видно здалеку. Особливо хороший ефект виходить, коли працюють об'ємні букви з підсвічуванням, органічно вписуючись в мінливі умови, притаманні сучасному великому місту. Така вивіска за місцем свого розташування може ефективно варіюватися, розташовуючись по фасаду будівлі, на його даху або обрамляючи зверху вхід в приміщення фірми. Залежно від бажання клієнта, а також розробок наших дизайнерів, це може бути зовнішня реклама, що розташовується в горизонтальному або вертикальному форматі.

Плоди сучасних технологій дають нам додаткові інструменти для підвищення ефективності роботи наших продуктів. Зокрема, світлодіоди дозволяють найбільш повно використовувати нічний час доби. Днем вироблені нашою компанією рекламні об'ємні букви також прекрасно привертають погляд городян, потенційних клієнтів наших замовників. Ефектні об'ємні букви із пластику можуть бути, за бажанням клієнта, замінені на більш традиційні букви з пінопласту. Поряд з традиційними буквами, ефективно працюють знаки і логотипи, а також інші об'ємні фігури, які моментально відкладаються в пам'яті. Крім того, вони служать своєрідним підсвідомим містком, який веде наших клієнтів до нас для того, щоб замовити об'ємні букви у нас - бо ми робимо їх швидко, недорого і якісно.

Уявімо собі на мить назву Вашої фірми сяючим в нічній тиші нашого прекрасного міста! У компанії «ПроАрт» виробництво об'ємних літер здійснюється в самому широкому асортименті, вивіски можуть мати внутрішню або контражурним, що використовують відкритий джерело світла. При цьому виготовлення об'ємних фігур може варіюватися від цельноклеених із пластику, виконаних з традиційною нержавійки, псевдооб'емних і до плоских - люмінесцентних або світлодіодних.

Можна виділити кілька основних видів об'ємних елементів за характером підсвічування:

  • без підсвічування;
  • зі світиться лицьовою частиною;
  • зі світиться лицьовою частиною і бічними сторонами;
  • світяться тільки бічні сторони;
  • підсвічується тільки задня частина (контражур).

Можливі комбінації різних варіантів.