Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Лайтбокси. Виготовлення лайтбокса в Києві

Якісні лайтбокси - найкраща реклама Вашої компанії!

Світ рекламних вивісок постійно змінюється і вдосконалюється. В даний час великою популярністю користуються лайтбокси або, як їх ще називають, світлові короби. Одна з основних напрямків діяльності нашого підприємства - виготовлення лайтбоксів для рекламних вивісок. І якщо Вашому бізнесу потрібна якісна рекламна вивіска, то світловий короб (в перекладі на англійську мову це словосполучення пишеться lightbox) - це якраз те, що потрібно!

Виготовляються нашим підприємством на власній виробничій базі, світлові вивіски недорогі, ефектні і довговічні. Світова практика показує, що якщо світлова вивіска належної якості виконання, вона є відмінною рекламою! І перш за все тому, що лайтбокси можна надавати будь-яку форму, в тому числі, зрозуміло, що несе в собі інформацію про підприємство, вивіскою для якого вони є.

Якісне, успішне виготовлення лайтбоксів - це те, що ми вже не перший рік займаємося. Ознайомитися з основними зразками продукції, що випускається нами продукції можна можна на власні очі переглянувши фото лайтбоксів виготовлених і встановлених нами, тут же можна вибрати те, що найбільше, на Вашу думку, підходить для реклами Вашого бізнесу.

Лайтбокс Ціна, грн./м.кв
Односторонній 6000- 6500
Двосторонній 8500
Фігурний односторонній 9999
Фігурний двосторонній 12900
З композиту 7950

Освоєний нашою компанією виробництво лайтбоксів є частиною продуктів для всебічного просування Вашого бізнесу на ринку. Ми зробимо лайтбокс швидко, якісно і в повній відповідності з побажаннями наших клієнтів. Дизайн світловий рекламної констукции може надати замовник або довірити цю відповідальну роботу «Про-Арт». Крім того, наші фахівці, за бажанням клієнта, проводять оперативний і професійний монтаж лайтбоксів, здійснюючи, в разі необхідності, їх транспортування в будь-яку зазначену Вами точку.

Ефективна зовнішня реклама, лайтбокс дуже швидко виправдовує засоби, вкладені в його виготовлення. Адже таким чином, дивлячись на пріівлекательную світиться вивіску лайтбокс, про Ваш бізнес дізнається максимальну кількість потенційних клієнтів! Розміщений у потрібному місці, виконаний за рекомендацією наших висококваліфікованих фахівців, Ваш рекламний лайбокс приверне до себе клієнтів оригінальністю виконання і красивою підсвічуванням. Ось чому все більше число рекламних менеджерів звертаються в нашу компанію, приймаючи вольове рішення: куплю лайтбокс саме тут! Зайшовши в наш каталог і перебравши види лайтбоксів, можна дізнатися всю інформацію про новинку рекламної конструкції лайтбокс, купити її і зробити свій бізнес ще більш ефективним. Наші дизайнери допоможуть Вам визначитися з тим, як зробити лайтбокс таким, щоб він привертав до себе увагу, працював на обсяги продажів краще за всяку посмішки!

Будь-власник підприємства цікавиться питанням, якою буде остаточна ціна лайтбоксу, і це логічно. Отримати вартість виготовлення лайтбоксу можна тільки після прорахунку, тому що кожна конструкція світлового рекламного короба індивідуальна, залежить від матеріалу, площі вироби, місця установки і ряду факторів. Вартість лайтбоксу не обтяжить бюджет, більш того зможе заощадити час і гроші - адже Ви будете працювати безпосередньо з виробником, минаючи посередників.

Якщо говорити про різновиди такої рекламної конструкції як лайтбокс, то тут існує великий вибір розмірів, форм і варіантів исполения в пластиковому і алюмінієвому корпусі.

Великою популярністю користуються світлодіодні лайтбокси (як підсвічування також використовуються люмінісцентні лампи та неонові трубки), крім того, на нашому сайті можна вибрати вивіску акрилайт, яка буде ефектною рекломой, приводячи в здивування клієнтів і партнерів. Зверніть увагу на можливість замовити лайтбокс в будь-якому зручному для Вас виконанні. Вашій увазі пропонуються відмінно зарекомендували себе надтонкі лайтбокси, а також дуже ефектні, прекрасно вписуються в фасад будь-якої будівлі лайтбокси фігурні і динамічні зі змінним зображенням. Залежно від призначення і розташування вивіски можна використовувати лайтбокси односторонні або, якщо вивіска буде розташовуватися на даху будівлі, лайтбокси двосторонні. У нас є також можливість виготовити торцеві вивіски або їх гнуті різновиди складної форми. Для розміщення на тротуарах і в пішохідних зонах розповсюдженим рішенням залишається лайтбокс сіті-формату.

Особливо ефектно світлові панелі виглядають в тому випадку, якщо ними прикрашають фасад або дах будівлі. Вироблені нашою компанією лайтбокси в Києві прекрасно виглядають також всередині приміщення. Очевидно, що вивіска лайтбокс володіє достатньою яскравістю, щоб її помітили навіть там, де інтер'єрне освітлення має повноцінне насичення яскравістю. Різновидом такої вивіски є подвсечение об'ємні букви органічно вписуються в сформований інтер'єр, будучи невід'ємною складовою приймальні або ресепшена.