Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Лазерне різання, гравірування

Здійснюємо лазерну різку, гравіювання різних неметалічних матеріалів: акрил, полістирол, двошаровий пластик, фанера, картон, шкіра, папір, тканини.

Лазерне різання - це сучасний засіб розкрою найрізноманітніших матеріалів, що відкриває безмежні можливості для виробництва виробів складної форми і оригінального дизайну.

Лазерне різання має очевидні переваги перед іншими способами розкрою:

  • неміцні і гнучкі матеріали в процесі різання не спотворюються;
  • ширина різу дуже вузька, а швидкість різання висока;
  • матеріал розкроюється якісно і точно у відповідності із заданими координатами;
  • дозволяє виготовити деталь або фігуру будь-якого ступеня складності.

Акрил є одним з найпопулярніших матеріалів, використовуваних при виготовленні інформаційних стійок і стендів, підставок під буклети, листівки, візитки, власників для цінників і багато чого іншого. При лазерного різання акрилу зріз виходить прозорим і гладким, що виключає необхідність додаткової полірування. Дозволяючи з високою швидкістю виконувати найскладніші контури, лазерна різка акрилу при цьому зберігає якість і форму вихідного матеріалу. При використанні спеціального програмного забезпечення можна мінімізувати витрати на матеріальну частину, так звана оптимізація розкрою.

Лазерне гравіювання - процес гравіювання, виконаний на лазері (лазерному верстаті).

Плюси лазерного гравірування перед іншими методами нанесення гравіювання полягають:

  • в швидкості процесу, що значно знижує його собівартість;
  • немає фізичного впливу на матеріал, що може дозволити гравірувати важкодоступні і незручно розташовані ділянки матеріалу;
  • вплив виявляється на мінімальну площу поверхні (приблизно 10-20 мікрон), що впливає на точність виконаної гравіювання;
  • процес гравіювання задається і координується ЧПУ, що дозволяє майже виключити шлюб у виробах і дозволяє досягти точності позиціювання в межах деталі.

Лазерне гравірування відрізняється високою технологічністю, відмінною якістю і максимальною довговічністю зображення. В силу відсутності механічного контакту з матеріалом технологія лазерного гравірування дає можливість виконувати зображення на будь-яких, навіть дуже тендітних виробах. Вона також дозволяє наносити найдрібнішу інформацію на предмети: технічні дані, вихідні параметри, назву виробника, дату випуску і т. П.