Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Рекламні стели, пілони

Стели і пілони допоможуть повноцінно ідентифікувати Ваш бізнес!

Поліпшити імідж і одночасно ідентифікувати Ваш бізнес в сучасному море рекламних інструментів ефективно допомагають стели і пілони. Вони являють собою окремо стоїть рекламну конструкцію, яка, в залежності від побажання клієнта, може бути виконана як з підсвічуванням, так і в форматі без підсвічування. Дуже часто стели рекламні в нашій компанії замовляють клієнти, яким необхідно підкреслити іміджеву приналежність і рекламну складову свого автосалону або торгового центру, виробничого підприємства або котеджного селища, що стоїть на відомчому комунальному обслуговуванні. Стела, як і пілон рекламний, розміщується, за бажанням клієнта, як на узбіччі автомагістралі, так і на внутрішній території, що належить даному власнику бізнесу. Причому, на відміну від стели, це - своєрідний дороговказ, який є, крім усього іншого, одним з важливих елементів у формуванні загального рекламного оформлення Вашого бізнесу. Це може бути монолітна рекламна конструкція або елемент іміджу на одній або декількох підставках. Істотно впливають на показники іміджевої ефективності та розміри рекламних виробів. Зокрема, великі рекламні конструкції говорять про те, що потенційний клієнт має справу з підприємством, що займається серйозним бізнесом, працюють стабільно і перспективно.

У своїй діяльності, спрямованої на всебічне просування продукту наших замовників на ринку, наша компанія, в тому числі, виходить із прагнення забезпечити зовнішню і внутрішню індивідуальність рекламованого об'єкта. Така яскрава індивідуальність, активно використовувана в світовій практиці, в значній мірі полегшує процес впізнаваності бізнесу клієнта, привертає додаткову кількість потенційних замовників. При цьому ми виходимо з необхідності всебічного поліпшення показника лояльності бізнесу, який наш замовник просуває в середовищі, що відрізняється високим ступенем конкурентної боротьби. Відповідно, виготовлення рекламних пілонів, як і іншої продукції даного профілю, здійснюється на власній виробничій базі. Ми використовуємо у виробництві тільки найсучасніші матеріали. Наша продукція - це рекламний інструмент, виготовлений за допомогою новітніх технологій. Наприклад, при виробництві стели або пілона використовується каркас з металу, який потім монтується на спеціальному фундаменті. Таким чином, гарантується міцність виробу, здатного нести відповідні навантаження. А сучасне оформлення досягається за рахунок використання популярних, зарекомендували себе матеріалів - пластик, композит або алюміній. Використовувані нами рекламні елементи можуть бути реалізовані у вигляді світлових коробів або об'ємних літер. Сюди ж, за бажанням клієнта, включається логотип, інші об'ємні фігури і рекламні конструкції. Різноманітно пропозицію по частині подсветок.

Продукція, що виготовляється нашою компанією рекламна конструкція у вигляді стели або пілона, пропонується в декількох видах. Це може бути в'їзна стела, виробництво якої, зрозуміло, є досить копіткою і, одночасно, досить престижним заняттям. Не менш цікавою роботою для наших дизайнерів є розробка макета рекламної стели для торгових комплексів. Найбільш часто буває затребувана стела, що встановлюється поруч з автосалоном. Є також можливість виробництва рекламних стел для бізнес-центрів, автозаправок, а також пілонів-покажчиків, вуличних та інтер'єрних пілонів.