Київ, вул. Васильківська 32, оф 383

Таблички, покажчики

Таблички і покажчики – гідне обличчя Вашої компанії!

З усіх видів зовнішньої реклами таблички, як і покажчики, є своєрідним мінімізованих особою компанії. Тим часом інформаційні таблички несуть в собі всі необхідні для потенційного клієнта відомості про Ваш бізнес. І це можуть бути не тільки відомості про режим роботи та перелік послуг, що надаються, які наносяться на звичайні офісні таблички або інформація про фірму, її повну назву і форму власності. Часом просто оформлення, матеріал, з якого виробляється виготовлення табличок, може багато чого розповісти, оскільки є важливою частиною іміджу, обличчям компанії. Такі покажчики, при грамотній розробці дизайну і виборі потрібного матеріалу, можуть нести повноцінну рекламну навантаження і сприяти як просуванню Вашого продукту на ринку, так і збільшення витягується з Вашого бізнесу прибутку. Тут представлена ​​набольшая частина фото графі табличок і покажчиків.

Таблички (Розмір) Ціна, грн.
ТАБЛИЧКА ПЛАСТИК ПВХ 3мм (400х600 мм) 800
Поликарбонат сотовый (1 м.кв) 750
Ламинация (защита от механических повреждений) (1 м.кв) 200
Подсветка светодиодами (1 м.кв) 550-600
Эскиз таблички шрифтовой набор 150
Эскиз таблички с лого (со сканированием) 485
Эскиз таблички с изображением с интернета 500
Эскиз таблички с векторизацией изображения 650

Зрозуміло, будь-який наш клієнт зацікавлений в залученні уваги і створення позитивного іміджу своєї компанії. Причому незалежно від того, чи входить в його плани просто замовити таблички до загальної кількості аналогічних міні-вивісок інших підприємств на вході в торговий центр або йому потрібні таблички на двері, яка є вхідний для його підприємства. Цілком можливо, що це будуть таблички на кабінети, яких в його офісі є кілька.

Як би там не було, візит в нашу компанію передбачає повноцінне рішення даного питання. Адже наші рекламні інформаційні покажчики виготовляються на власній виробничій базі, з використанням сучасних технологій і новітніх матеріалів. А це, крім усього іншого, означає мінімальні терміни виконання замовлення.

Наша компанія гарантує професійне виконання Вашого замовлення. Ми виробляємо фасадні таблички, які примножать число Ваших потенційних клієнтів. У нашому прайс-листі - таблички з металу, що додають, при вдалому виборі матеріалу, особливу презентабельність. В цьому плані вітається вибір наших клієнтів такого різновиду нашої продукції, як таблички з латуні, тут, в силу можливостей матеріалу, можуть бути реалізовані максимально широкі побажання замовника. Ефективні, дешеві та прості у виготовленні таблички із пластику. Вони більше підходять для несення побутової навантаження. Такий вид табличок менш пов'язаний з рекламною наповненістю іміджевого характеру. Дуже ефективні володіють широким спектром призначення таблички з композиту. Це - порівняно нове слово в технології виготовлення іміджевої продукції. Прекрасні можливості, створювані матеріалом, з якого вони виготовляються, забезпечують довговічність, практичність і цінову доступність даного виду виробів, що випускаються нашою компанією. Сюди ж можна віднести таблички їх ПВХ, виробництво яких відрізняється максимальною швидкістю виконання замовлень наших клієнтів. Ми виробляємо також таблички на будинок, що несуть в собі ширші функції застосування.